Prečo plávanie s Plaveckou Akadémiou?

Špecializované detské strediská

Našou konkurenčnou výhodou je, že strediská kde pohybové kurzy v Bratislave prebiehajú, zároveň aj prevádzkujeme. Tým pádom nesieme zodpovednosť nielen za kvalitu výuky, ale aj za hygienu a čistotu daného strediska. Naše strediská sú určené najmä pre deti a tomu sú aj prispôsobené.

Podlaha Tatami

V našich centrách sa deti po každej plaveckej výuke zohrejú a vysušia v „detskej saune“, ktorá je výbavou rovnaká ako dospelácka, avšak teplota v nej je okolo 50°C. 

Motivačný systém pre deti

V rámci našej plaveckej akadémie aplikujeme jedinečný hodnotiaci systém pre výukové skupiny pre deti od 3 rokov. Na konci každého kurzu prebieha testovanie a deti obdržia vyznamenanie vo forme odznaku, ktorý obsahuje motív plaveckej skupiny (korytnačka, delfín a žralok) a jednu až dve plné hviezdy. Každá plná hviezda predstavuje úspešné zvládnutie plaveckých schopností v rámci danej skupiny.

Vybavenie pre deti

V našej telocvični máme tatami, žinienky, doskokovú žinienku, kladinu, molitanovú švédsku bedňu, karimatky, fitlopty, ľahké činky, medicinbaly a iné pomôcky, aby boli tréningy čo najpestrejšie.